Vaše postřehy

 

25. 8. 2016

Dobrý den paní Vlčková,

děkuji Vám z celého srdce za pomoc....cítím se o mnoho lépe, otevřela jste mi nový pohled na život a já už vím, co mám dělat. Moc a moc děkuji. Vaše Lenka

 

21.5. 2015

Vážená paní Lado,

Za všechno moc děkuji a přeju Vám veselou mysl a kdyby to šlo, posílám kus radostné energie (jen bych Vás nerada zavalila) a pohlazení.

Já jsem moc ráda, že jsme se vůbec potkaly a jdu už trošku novou cestou. Když jsem se 20 let dokázala brodit v tom ošklivém bahně, tak teď už rozhodně cítím alespoň náznak pevné půdy pod nohama a za to Vám děkuji. Vaše Liběna K.

Jméno: Z. Bilčáková, 23. 8. 2013
Předmět: Poděkování
Text: 
Dobrý večer, ráda bych vám touto cestou ještě jednou poděkovala za vyléčení opravdu silných a únavných migrén, a to díky jednomu sezení! Tolik se mi ulevilo. Moc vás doporučuji! Neexistuje lepší psychoterapeutka :)

22. 5. 2012

Dobrý den, paní Vlčková...děkuji Vám za Váš čas a trpělivost. Doma pláču několik měsíců a nepomáhá to...a vypláču se u Vás a pomůže to....neuvěřitelné. Děkuji mnohokrát. J.

14. 5. 2012

Dobrý večer. Chtěla jste vědět něco o pocitech, které jsem měla a mám po našem sezení. Přiznám se,že mi bylo lehko na duši a zbavila jsem se strachu a obav ze setkání s rodinou. Když jsem se s nimi setkala,přišli mi k smíchu, a vlastně i má obava z nich samotných. Nyní s odstupem času mám potřebu malovat to co jsem viděla, a co jsem při sezení prožila. Jde mi to sice pomalu,ale jde to. Ještě jednou mnohokrát děkuji a určitě se opět ozvu. Maruška Jablonec.

22. 4. 2012

Dobrý večer, paní Vlčková, mnohokrát Vám děkuji....jste moc milá a ani nevíte, jak moc jste mi s mým sebevědomím pomohla. Přestože jsem Vám většinu času proplakala, už při odchodu jsem se cítila moc dobře a teď jsem úplně jiná....Doufám, že to tak zůstane.... Děkuji moc. Hanka

22.1. 2012

Dobrý den a krásný ráno.
Musím říct, já jsem strašně překvapená, v pátek co jsem od vás odešla, mě je strašně dobře. Žádná krize nic, příjemný oba dva dny, jak se říká teplo na duši.
Tak ta tma mě sice stále straší, ale to jen tak nezmizí. 
Uvidíme zda se ještě něco ukáže nebo se za ten týden až dva něco změní, ale je mi líp.
Moc Vám děkuju, musím říct, že takovýhle dny jsem už neměla ve svým životě takových pět let Lenka

Kontakt

Psychoterapie Liberec

Topolová 251/3
Liberec IX
46007

+420.724082248

<script data-ad-client="ca-pub-1632627725592565" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>